Czym powinien wyróżniać się transporter dla psa?

Transporter dla psa, z którego będzie zadowolony opiekun i zwierzak, powinien wyróżniać się stabilną konstrukcją oraz dobrą cyrkulacją powietrza. Warto zwrócić uwagę na to, jak zamykane są drzwiczki. Zwierzak nie powinien mieć możliwości otwarcia drzwiczek od wewnątrz. Metalowe drzwiczki posiadają zazwyczaj specjalne zamki, aby pies przypadkowo ich nie otworzył i nie wydostał się na zewnątrz. Dzięki temu wiemy, że zarówno nasz pupil, jak i jego otoczenie może czuć się maksymalnie bezpiecznie, nawet w czasie dłuższej podróży w samolocie lub w samochodzie. Dla mniejszych ras nadają się także plastikowe transportery, takie same jak dla kota. Transporter dla psa powinien być dopasowany do wielkości zwierzaka.

Plastikowy transporter dla psa mniejszych ras

Plastikowe transportery mogą być także wykorzystywane przez opiekunów mniejsze rasy psów lub dla szczeniaków. Poza wygodą w przewożeniu pupila są także bardzo łatwe w pielęgnacji – wystarczy ciepła woda oraz standardowe środki czyszczące, raczej łagodne i z naturalnych koncentratów, niż silnie działające chemiczne preparaty. Transporter dla psa mniejszej rasy, takiej jak yorkshire terrier, shih tzu lub sznaucer miniaturowy z powodzeniem można przewozić w transporterku dla kota. Ciężar ciała jest porównywalny więc pies będzie się czuł w miarę dobrze na takiej samej przestrzeni, jak kot.

Podróżowanie ze zwierzakiem samolotem i nie tylko

Nie tylko osoby, które często podróżują, decydują się na kupno transportera dla psa. To przydatne rozwiązanie w bardzo wielu sytuacjach. Wystarczy jeden krótki wyjazd, by okazało się, że transporter jest niezbędny do tego, aby zwierzaka odpowiednio zabezpieczyć, a podróż przebiegała dla wszystkich w miarę komfortowo. Modele transporterów, które są akceptowane przez linie lotnicze, znajdziemy w sklepie bigcats.pl online. Specjalne dziurki umieszczone w bocznych częściach konstrukcji, odpowiadają za regularną cyrkulację powietrza. Solidny zamek nie otworzy się samoistnie podczas podróży.

Solidne transportery dla psa większego

Duże i solidne transportery dla psa – reprezentanta większej rasy wyróżniają się stabilną konstrukcją oraz specjalnym systemem cyrkulacyjnym, który zapewnia dostęp świeżego powietrza. Należy tutaj dodać, że metalowe drzwiczki zawsze posiadają specjalne zamki, aby zwierzę przypadkowo ich nie otworzyło. Podróżowanie ze zwierzakami może być prawdziwą przyjemnością, jeśli zapewnimy odpowiednie warunki i zadbamy o bezpieczeństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *